Loading...

Seznam článků

Den dopravy zdarma!!!

8.11.2016 | autor: Jan Richter
I my jsme se letos zapojili do akce DEN DOPRAVY ZDARMA! Akce bude probíhat od 12:00 15.11. do 12:00 16.11. 2016.
Více...

Online platby platebními kartami

5.10.2016 | autor: svitidla-osvetleni-elektro.cz
Od října je možné na našem eshopu uhradit objednávku online platebními kartami. Při platbě online dostaneme potvrzení o platbě ihned. Pokud je zboží skladem, můžeme jej expedovat nejpozději druhý den.
Více...

Ochrana okapů a střech proti zamrzání

13.2.2015 | autor: Jan Richter
Přinášíme Vám nový přehled jednotlivých prvků, které jsou potřeba k ochraně okapů a střech proti zamrzání. Tyto aplikace lze použít jak pro rodinné domy, tak bytové domy, ale i veřejné stavby a objekty pro průmysl a podnikání.
Více...

Dostupné možnosti elektrického podlahového vytápění

15.12.2014 | autor: Jan Richter
Nevíte si rady s výběrem správného podlahové vytápění? V dnešním článku Vám představíme základní typy elektrického podlahového vytápění podle způsobu instalace.
Více...

Airflow iCON - nadčasový designový koupelnový ventilátor

27.11.2014 | autor: Jan Richter
Sháníte stylový koupelnový ventilátor, který by nejen plnil funkci odvětrávání, ale i pěkně vypadal? Pak jsme pro Vás připravili nabídku ventilátorů Airflow iCON. Z potřebného leč mnohdy nevzhledného a hlučného prvku českých domácností se od této doby může snadno stát módní, tichý a stylový doplněk luxusního bydlení.
Více...

Inovace PHILIPS - LED žárovka s výkonem jako 100W žárovka a vyšší účinností.

18.11.2014 | autor: Michal Novotný
Společnost Philips stále pracuje na inovacích svých LED výrobků. Nyní přichází se zlepšenou náhradou 100W žárovky s ještě nižším příkonem, která má účinnost 84,5 lm/W, s dostupností od ledna 2015. Objednat si ji může již dnes.
Více...

Novinky v LED osvětlení podzim 2014 - 2. část

7.11.2014 | autor: Michal Novotný
Přinášíme Vám další část novinek Philips v LED osvětlení, které je nejspíše nejrychleji se rozvíjející technologie osvětlení a světelných zdrojů. Největší výhodou LED světelných zdrojů je jejich životnost a účinnost, respektive poměr příkon / světelný výkon. Vývojem se dále zvyšuje jejich účinnost, která je nyní vyšší než u úsporných žárovek, zářivek a nejnovější LED čipy předčí i slabší výbojky. Dále se vyvíjí i stále nové světelné LED zdroje, které nahrazují ty konveční. Příkladem mohou být i nové LED trubice, nebo žárovky imitující klasické žárovky s vláknem.
Více...

VENTILÁTORY – srovnání jednotlivých typů ventilátorů

23.10.2014 | autor: Jan Richter
Nabídka malých domovních ventilátorů je velmi široká, proto Vám přinášíme srovnání jednotlivých typů ventilátorů do koupelen, wc, kuchyní, spíží a dalších prostor. Porovnání jejich parametrů jako je příkon, průtok vzduchu, hluk. Každý si pak určitě najde ten nejvhodnější ventilátor.
Více...

Novinky v LED osvětlení podzim 2014

5.10.2014 | autor: Michal Novotný
LED osvětlení je nejspíše nejrychleji se rozvíjející technologie osvětlení a světelných. Největší výhodou LED světelných zdrojů je jejich životnost a účinnost, respektive poměr příkon / světelný výkon. Vývojem se dále zvyšuje jejich účinnost, která je nyní vyšší než u úsporných žárovek, zářivek a nejnovější LED čipy předčí i některé výbojky. Dále se vyvíjí i stále nové světelné LED zdroje, které nahrazují ty konveční. Příkladem mohou být i nové LED trubice, nebo žárovky imitující klasické žárovky s vláknem. Přinášíme Vám první část novinek od firmy Philips pro letošní podzim.
Více...

VENTILÁTORY - výběr vhodného ventilátoru

1.10.2014 | autor: Jan Richter
Nevíte si rady s výběrem vhodného ventilátoru pro Vaši domácnost (koupelnu, WC, kuchyň, spíž, garáž, atd.)? Připravili jsme pro Vás přehled nabízených ventilátorů i s popisem jednotlivých funkcí. Pokud si nebudete vědět rady ani po přečtení našeho článku, tak nás neváhejte kontaktovat na esvit@esvit.cz.
Více...

TEST - LED žárovka, kterou můžete nahradit 100W žárovku.

30.6.2014 | autor: Michal Novotný
Konečně Vám můžeme nabídnout LED žárovku, kterou lze nahradit i nejsilnější klasické žárovky o příkonu 100W. Provedli jsme jednoduché srovnání PHILIPS MASTER LEDbulb 20-100W s E27 paticí s jinými běžnými žárovkami a jednou úspornou žárovkou.
Více...

Nabídka LED zdrojů žárovek Philips

1.5.2014 | autor: svitidla-osvetleni-elektro.cz
Ekologické osvětlení, úspora energie - to jsou LED světelné zdroje, které jsou dnes v mnoha oblastech plnou náhradou za žárovky. S nejlepšími světelnými zdroji MASTER LED značky Philips je nyní možné snížit spotřebu energie a náklady na údržbu, aniž by se tak dělo na úkor kvality světla nebo osvětleného prostředí.
Více...

Čidlo pro řízení osvětlení prostor

30.4.2014 | autor: svitidla-osvetleni-elektro.cz
V různých typech osvětlovacích soustav lze řídit osvětlení na základě různých proměnných veličin a dosáhnout tak nejen energetických úspor, ale i změny v požadované funkčnosti nebo atmosféry prostoru. Osvětlení lze řídít manuálně nebo pomocí inteligentních řídících systémů, které mohou uspořit až 70% elektrické energie pomocí regulace (stmívání) osvětlení, nebo automaticky nastavit osvětlení dle požadavku uživatele.
Více...

Elektronické předřadníky pro lineární, kompaktní zářivky a výbojky

30.4.2014 | autor: svitidla-osvetleni-elektro.cz
Elektronický předřadník pro světelné zdroje - zářivky lineární, kompaktní zářivky, výbojky. Elektronický předřadník (vysokofrekvenční předřadník) je kompaktní elektronický přístroj, který zářivku rozsvěcí a po rozsvícení napájí střídavým proudem světelný zdroj, nahrazuje soubor přístrojů: tlumivku, startér, kompenzační kondenzátor, může být součástí světelného zdroje nebo svítidla již z výroby.
Více...

Světelné zdroje jak nahradit klasickou žárovku

10.3.2014 | autor: svitidla-osvetleni-elektro.cz
Evropská unie v prosinci roku 2008 rozhodla ukončit prodej klasických žárovek do roku 2012 – směrnice 2005/32/EC evropského parlamentu. Toto zásadní rozhodnutí je zcela v souladu se strategií společnosti Philips, která již delší dobu upozorňuje na nutnost přechodu na energeticky úspornější systémy osvětlení v důsledku klimatických změn.
Více...

Osvětlení firmám

1.3.2014 | autor: svitidla-osvetleni-elektro.cz
Své obchody vytváříte ve všech ohledech pro zákazníky. I my vytváříme řešení osvětlení s ohledem na Vaše zákazníky. Stejně tak jako Vy si uvědomujeme, že osvětlení je jedním z nejdůležitějších prvků dobrého a úspěšného obchodu.
Více...

Sada na ochranu proti zamrzání okapů

20.2.2014 | autor: svitidla-osvetleni-elektro.cz
Sada je určena pro jednoduché okapové systémy, s průměrem okapového žlabu 100 – 125 mm. V lokalitách, kde dochází k občasnému zamrznutí střešních žlabů a svodů.
Více...

PHILIPS - výbojkové světelné zdroje a předřadníky

26.1.2014 | autor: svitidla-osvetleni-elektro.cz
Firma Philips nabízí širokou řadu výbojových světelných zdrojů. Cílem tohoto článku je tedy Vaše snadná orientace v tomto sortimentu. Měla by Vám pomoci s výběrem nejlepšího světelného zdroje pro vámi zvolenou aplikaci. Bude Vám sloužit jako průvodce představující světelné charakteristiky těchto zdrojů a aplikace, ve kterých jsou jejich výhody nejlépe využity.
Více...

Úsporné zdroje - nízká spotřeba energie

12.12.2013 | autor: svitidla-osvetleni-elektro.cz
NOVINKY v energeticky úsporných zdrojích jsou v dnešní době hlavním tématem. Moderní doba bere ohledy na životní prostředí a myslí na budoucnost našich dětí. Jedná z cest v úspoře energie jsou kvalitní ekologické zdroje. Z předních výrobců těchto kvalitních zdrojů jsou společnosti MEGAMAN®, PHILIPS a OSRAM.
Více...

TVFit interaktivní podložka pro celou rodinu

1.5.2013 | autor: svitidla-osvetleni-elektro.cz
Novinka tohoto roku Vám přinese zábavu, možnost posílit tělo a ducha.
Více...

Zasílání zásilek na společnost E-SVIT.CZ

18.5.2012 | autor: svitidla-osvetleni-elektro.cz
Vrácení zboží v zákonné lhůtě, rozpor s kupní smlouvou, zasílání zboží v rámci reklamace
Více...

Jak nakupovat v internetovém obchodě

18.5.2012 | autor: svitidla-osvetleni-elektro.cz
Zboží lze vybírat více způsoby. Mezi základní patří výběr ze stromu skupin zboží zobrazeného v levé části stránek a výběr pomocí hledání požadovaného produktu. Taktéž můžete zboží vybrat přímo z nejsledovanějších položek, nejprodávanějších položek nebo na úvodní stránce z novinek či zboží v akci.
Více...