Loading...

Airflow iCON - nadčasový designový koupelnový ventilátor

Sháníte stylový koupelnový ventilátor, který by nejen plnil funkci odvětrávání, ale i pěkně vypadal? Pak jsme pro Vás připravili nabídku ventilátorů Airflow iCON. Z potřebného leč mnohdy nevzhledného a hlučného prvku českých domácností se od této doby může snadno stát módní, tichý a stylový doplněk luxusního bydlení.

27.11.2014 | autor: Jan Richter

Nemůžete stále vybrat kvalitní a pěkně zpracovaný ventilátor? Pak pro Vás výrobce Airflow připravil nabídku stylových designových ventilátorů. Na první pohled Vás zaujme svým kruhovým tvarem s elegantním designem. Výhodou těchto ventilátorů je malá zástavbová výška, která se nejvíce projeví při zapuštěné montáži. Svým elegantním vzhledem zapadne do Vašeho moderního interiéru koupelny či záchodu.

Umístění ventilátoru je variabilní, lze jej použít jak pro montáž na stěnu, tak ale i do stropu. Montáž je pak již otázkou několika minut. Stačí umístit ventilátor do připraveného otvoru, připojit elektrické vodiče, vložit doplňkový modul (provázkový spínač, časový doběh, infra senzorvlhkostní čidlo), připevnit čelní kryt.

Líbivý a nápaditý design ventilátorů iCon není jen jeho jedinou předností. Opět jako jediný na trhu se totiž může pochlubit pestrou nabídkou nejrůznějších ovládacích modulů. Pokud nechcete je zapínat a vypínat ventilátor přes vypínač, tak si stačí vybrat některý z nabízených ovládacích modulů a jeho pouhým vložením do ventilátoru zcela jednoduše změníte funkci ventilátoru. Takto lze libovolně kombinovat provázkové, časové, vlhkostní nebo infra ovládání, aniž byste kvůli tomu museli měnit samotný ventilátor.

Kvalitní kuličková ložiska zaručují výrazně tichý chod, vysokou životnost a bezproblémovou montáž na strop.

Jedinečný třílistý uzávěr zabraňuje zpětnému proudění nežádoucích pachů do místnosti a současně napomáhá snížit hluk. Velmi populárním se ventilátor Airflow iCON stává zvláště u žen díky nezvykle snadné a rychlé údržbě. Plastové víko s třílistým uzávěrem a mřížkou lehce sejmete během dvou vteřin a opláchnete pod tekoucí vodou, zatímco veškeré elektrické komponenty zůstávají napevno a bezpečně na stěně.

Ventilátory iCON se dodávají ve třech výkonnostních provedeních, s napájením 230 V/50-60 Hz nebo 12 VDC, ve verzi EcoAir a dále v různých barevných verzích. Vedle standardní bílé si můžete dopřát matné provedení v odstínech zlatá, stříbrná nebo antracitová nebo pro model iCON15 i barvu chromovou.

Volba ze tří velikostí iCON Vám umožňuje vybrat právě tu velikost, která přesně odpovídá velikosti místnosti a požadavkům na výměnu vzduchu.

Airflow iCON 15 je kruhový a hladký axiální ventilátor.

Airflow ICON 30 a Airflow iCON 60 využívají kombinaci axiálního a radiálního oběžného kola. Nejsou tak kompaktní, ale zato jsou extrémně tiché a tlakově výkonné.

Všechny modely jsou standardně v bílé barvě.

@parent