Loading...

TVFit interaktivní podložka pro celou rodinu

Novinka tohoto roku Vám přinese zábavu, možnost posílit tělo a ducha.

1.5.2013 | autor: svitidla-osvetleni-elektro.cz

Pohyb
Pálení kalorií, posilování, protahování - Váš osobní trenér Vám přesně vysvětlí a ukáže, na co je vybraný cvik dobrý a jak ho správně provést. Přesně dle Vašeho cvičení Vám trenér spočítá i spálené kalorie a interaktivní podložka zároveň pohlídá, zda daný cvik provádíte správně. Pokud si nebudete chtít vybírat jednotlivé cviky, můžete si zvolit z několika desítek speciálně sestavených cvičebních programů od profesionálních trenérů - např. správné držení těla, pevné břicho, ranní probuzení atd. Samozřejmostí je volba obtížnosti cvičení dle Vaší kondice. Po zadání Vašich zdravotních indexů podložka spočítá Vaše aktuální BMI (Body mass index) a doporučí Vám, jak nejlépe cvičit a jak Vaši kondici optimalizovat. Podle těchto údajů také počítá množství spálených kalorií při cvičení - ihned přesně víte, kolik kalorií jste cvičením opravdu spálili právě vy.

 

 

hry s TVFitSportovní a pohybové hry

Chcete-li spojit zábavu a pohyb, můžete vybírat z nepřeberné nabídky sportovních her zaměřených na atletiku - běh na 110 metrů překážek, skok do výšky, hod oštěpem a ještě mnohem více. Nechybí ani jogging s individuální volbou délky a vzhledu trati a přesným počítání kalorií.

 

 

 


hry s tvfitZábava
Zábavné hry - při vývoji TvFitu jsme mysleli nejen na kvalitní cvičení a tréninkové programy. Důležitým požadavkem bylo, aby TvFit poskytl zábavu celé rodině a zejména dětem. Proto TvFit obsahuje i několik zábavných her jako například bowling, had, závody aut, skládání kostek apod.
 

 

 

 

Taneční hrahry s TVfit

TvFit je nejen Vaším osobním trenérem, ale zároveň první taneční podložkou pro TV na českém trhu. Stačí v Menu vybrat taneční hru, počet hráčů, oblíbený song a náročnost - a můžete začít tančit podle šipek. Samozřejmostí je možnost hry pro jednoho hráče, ale také pro dva hráče, kdy mohou soupeřit mezi sebou. Příjemným bonusem je i možnost volby vzhledu tanečníka i tanečního prostředí.

@parent