Loading...

Designová svítidla Českého výrobce firmy Lucis, interiérové osvětlení.

Český výrobce svítidel LUCIS se řadí mezi renomované evropské výrobce interiérového osvětlení. Společnost je založena na prvotřídní produkci českého původu, týmu motivovaných pracovníků, moderním nadčasovém autorském designu a rozsáhlém sortimentu výrobků s širokým využitím. Vyráběná svítidla mají různé druhy montáže jako přisazená nástěnná/stropní závěsná svítidla. Charakteristickým znakem této ryze České výroby, je skleněný výrobní program, který má v České republice dlouholeté kořeny.   
Základními hodnotami společnosti LUCIS jsou především kvalita, design a originalita svítidel, které jsou chápány jako významné funkční i estetické součásti interiéru.
Základní řada závěsných interiérových svítidel Lucis ruzných tvarů můžemem jmenovat svítidla Rondo, Orbis, Zero, Cube, Diadem, Polaris, Sirius, Asterion, Maia, Vega, Pia a svítidlo Mira. Přisazená svítidla jsou ze stejných skupin nebo rodin svítidel, které můžeme mít ve stejném designu jako závěsná a mají leckdy stejná jména. Z přisazených svítidel Lucis Rondo I, Rondo II, Orbis, Zero I, Zero II, Cube I, Cube II, Asterion, Diadem, Charon, Charon plus, Leda, Capella, Maia, Pia, Vega. Mezi nástěnná svítidla Lucis patří Sinope, Ananke, Asterion, Maia, Castor, Slene a Kalisto. Svítidla Castor, Selene a Kalisto jsou nejčastěji používána jako koupelnové osvětlení.    
Jako výrobci svítidel a osvětlení kladou velký důraz na zachování a rozvíjení tradice českého sklářství s cílem nadále vyrábět vysoce kvalitní výrobky českého původu. Výroba svítidel probíhá v dílnách předních českých sklářů.
Společnost LUCIS již od počátků své existence spolupracuje s mladými českými designéry. Výsledkem této spolupráce jsou originální svítidla prezentovaná v katalozích. Mladí designéři přináší do sortimentu firmy LUCIS nejen nová tvarová řešení, ale i nové materiály, např. textilie, akrylátové sklo či nerez.

 

Celkem 1908 položek