Loading...

EMOS GoSmart inteligentní domácnost

Vytvořte si vlastní inteligentní domácnost s chytrými zařízeními EMOS GoSmart a dalšími kompatibilními s platformou TUYA. Propojujte jednotlivá zařízení, nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace.

 

GoSmart Digitální termostatická hlavice P5630S ZigBee

S chytrou termostatickou hlavicí P5630S z řady EMOS GoSmart se nemusíte bát zvyšujících se cen energií. Zároveň se vždy vrátíte do svého domova s teplotou přesně podle vašich představ. Regulace topení na základě GPS, nastavení teploty na konkrétní čas a den a zároveň jednoduchá montáž i trendy design. 

 

GoSmart Multifunkční ZigBee brána IP-1000Z s Bluetooth a Wi-Fi

Chcete rozšiřit svou chytrou domácnost o další senzory a produkty? S GoSmart bránou IP-1000Z je pohodlně připojíte a můžete je využít pro nastavení automatizací, jako by byly připojeny přímo k vaší WIFI síti.

Chytrá brána vyniká svou multifunkčností, neboť umí obsluhovat nejen všechny přístroje podporující Zigbee protokol, ale i Bluetooth (BLE a SigMesh) komunikační protokoly. Když k tomu přidáte jednoduchou instalaci a nízkou spotřebu všech připojených Zigbee senzorů a zařízení, získáváte pro svou domácnost neocenitelného chytrého pomocníka.

 

GoSmart Domovní bezdrátový bateriový videozvonek IP-09D s Wi-Fi a solárním panelem

Jak být neustále ve spojení se svým domovem a zajistit ochranu svého majetku? S pomocí chytrého dveřního zvonku IP-09D z řady EMOS GoSmart budete mít neustálý přehled o tom, co se děje před vašimi dveřmi.

Díky obousměrné hlasové komunikaci můžete komunikovat s vítanými i nežádoucími návštěvníky i v okamžicích, kdy se nacházíte mimo svůj domov. Upozornění zasílaná na mobilní telefon vás budou informovat o pohybu zaznamenaném  před vašimi dveřmi.

Pokročilou funkcí je možnost ovládání zámku dveří z mobilní aplikace, kterou využijete zejména v případě potřeby odemknutí či zamknutí dveří během vaší nepřítomnosti.

Více možných variant napájení dveřního zvonku IP-09D ho předurčuje i do míst, kde nemůžete využít existující kabelové rozvody.

 

 

GoSmart Otočná dětská chůvička IP-500 GUARD s monitorem a Wi-Fi

Chcete být se svým miminkem i v okamžicích, kdy mu nemůžete být na blízku? Potřebujete mít přehled o tom, co se děje v dětském pokojíčku a jistotu, že je vaše dítě v pořádku? Tohle všechno vám splní chytrá dětská chůvička IP-500 GUARD, která si vás získá svými moderními funkcemi a její roztomilý design si oblíbí vaše děti.

Díky kvalitnímu obrazu a zvuku přenášenému do mobilního telefonu a do přiloženého LCD monitoru získáte dokonalý přehled o každém šustnutí v dětském pokojíčku.

Pokročilé funkce rozpoznání pohybu a inteligentní detekce zvuku a pláče vás upozorní na zvýšenou aktivitu vašich dětí nebo probuzení a pláč miminka. Vzniklou situaci lze díky kameře zachránit a předčasně probuzené miminko opět uspat. Jejím prostřednictvím na něj můžete promlouvat nebo mu vzdáleně pustit jednu z uložených ukolébavek či stále populárnější tzv. bílý šum.

@parent