Loading...

Led žárovka s objímkou E27 profesionální řada s dlouhou životností, stmívatelná

LED žárovky jako nejefektivnější náhrada klasických žárovek s nejběžnějším závitem E27 a klasickou velikostí baňky. Profesionální produktové řady od předních výrobců světelných zdrojů Philips a Osram jsou navrženy pro profesionální aplikace ve ztahu k životnostem a technickým nárokům celodenního svícení. Tyto profesionální LED zdroje jsou plně stmívatelné, neboli regulovatelné v rozpětí 1-100%. Tyto LED zdroje mají vysokou úsporu energie, ve sronání s klasickými žárovkami až o 80%, energetickou třídu A+ a jejich životnost se pohybuje okolo 25.000 světelných hodin a 200.000 spínacích cyklů, což při každodenním svícení po dobu 10 hodin představuje životnost bezmála 7 let! Není tedy co řešit. Stačí jen jednoduše výměnit žárovku E27 za LED žárovku E27 a uspořit až 80% elektrické energie a přitom nezaplatit více než v případě klasické žárovky. Ve srovnání s klasickými zdroji, které mají nízkou účinnost a hlavně "malou životnost", se zdroje profesionální řady Led vyznačují až pětadvacetinásobnou životností. Lze tedy lehce spočítat, že nákup, v tomto případě se dá mluvit o investici, se opravdu vyplatí.

Renomovaný výrobce firma Osram představuje v této řadě pouze jeden výrobek pod názvem Parathom ledotron classic A 12W E27 pro standarní napětí 230V s životností 25.000 hodin, barva žárovkové světlo 2700°K.

Druhý z předních výrobců značkových světelných zdrojů firma Philips představuje v této produktové řadě Led žárovky v širší škále výkonů a designu. V řade Master LEDbulb s opálovou sklaněnou baňkou ve výkonu 8W odpovídající výkonu 40W žárovky v provedení DimTon. Tato verze simuluje stejné chování při stmívání jako běžná žárovka, změna teploty chromatičnosti při stmívání do teplejší barvy. Standardně stmívatelné LED zdroje 7W jako 40W žárovky, 12W jako 60W v opálové baňce konického tvaru. Výkonější LED žárovky Master LEDbulb 13W mají výkon jako 75W klasická žárovka. Nejsilnější LED žárovka 20W s žárovkovým výkonem 100W se vyznačuje originálním designem v provedení 2700°K žárovkové světlo.

 

Celkem 43 položek