Loading...

Nejlevnější LED panely Českého výrobce Modus. LED panel typu Q,QP,QS,Q DECO,QU, QXP RGBW.

Předtsavujeme Vám úsporná led svítidla od Českého výrobce firmy Modus. Led panely představují novou dimenzi úsporného led osvětlení, jako náhrady klasických zářivkových svítidel.

Díky své váze a kompaktním rozměrům, jsou led panely Modus vhodnou volbou nejen pro stropní osvětlení. Led panel umožňuje jak vestavnou montáž do minerálních nebo sádrokartonových stropů pro modul M600 nebo M625, tak i přisazenou montáž ke stropu nebo nástěnnou montáž, stejně tak i montáž závěsnou pomocí originálních závěsů ZHQ22. Pomocí montážní sady QMONTSET , je možné svítidla uchytit do sádrokartonových stropů. 

Modus led panely mají technologií svícení do hrany a díky vysoce světlovodivé akrylátové desce rovnoměrné rozložení světla po celé ploše svítidla. Zbudované led zdroje mohou mít libovolnou teplotu chromatičnosti 2900°K, 3000°K, 3800°K, 4000°K, 5300°K a 5700°K. Rozměrové varianty 296x296mm, 596x296mm, 596x596mm, 1196x296 a 1196x596mm. Varianty elektrické výstroje led panelu Q jsou standardně netsmívatelné ND, stmívatelné Led panely 1-10V, nebo stmívatelné pomocí Dali protokolu, ty mají i možnost stmívání Touch dim tedy tlačítkové stmívání.   

Ve stejné řadě nabízíme led svítidlo Modus Q s možností závěsné montáže nebo universální zápustné (sádrokarton / minerální podhled), Modus QP, ledkový panel pro přisazenou montáž (upevňuje se pomocí předřadníkové části na vrchu svítidla), závěsnou montáž a montáž do minerálního podhledu.  

Panel Modus QU, umožňuje jak vestavnou montáž do minerálního podhledu, tak přisazenou montáž pomocí rámečku UQRAM, tak i závěsnou montáž.

Panely QP MIX a QXP RGBW, jsou Mercedesem mezi LED panely. Díky led čipům kterými jsou osazeny panely QP MIX, může uživatel během dne libovolně měnit teplotu chromatičnosti od 2700°K až do 6500°K. U led panelu QXP RGBW, můžeme mixovat pomocí tří základních barev R-red(červená), G-green(zelená), B-blue(modrá) prakticky celé spektrum barev a to včetně studené bílé barvy 4000°K.

 LED PANELY mají využití jako kancelářské osvětlení, osvětlení chodbové, osvětlení hotelů, osvětlení vstupních hal a vestibulů. Dále pak osvětlování jednacích místností ale i obchodních jednotek, sociálních zařízení WC a dalších. Využítí  tohoto typu led osvětlení, je opravdu víceúčelové a tento typ svítidel doporučujeme i jako přímou náhradu zářivkových svítidel o výkonu 4x18W, 4x14W a 4x24W.  

Návrhy a výpočty osvětlení vašich prostorů zdarma včetně výpočtu návratosti investice !        

Celkem 14 položek