Loading...

Modus OKTA se zabudovaným úsporným LED zdrojem náhrada za výbojková svítidla,

Závěsné průmyslové led svítidlo se zabudovaným led zdrojem OSRAM nebo SAMSUNG v krytí IP65. Optický systém svítidla plochý skleněný kryt. Svítidlo je možno vyrobit v provedení ND - nestmívatelný LED proudový driver, DALI - DALI stmívatelný LED driver,     
DIM - 1-10V analogově stmívatelný LED driver. Další možnosti výstroje IP68 flexo - připojení do el. sítě je prováděno pomoci kabelu s krytím IP68 (součást svítidla). Tělo svítidla je práškově lakovaný hliníkový korpus (odlitek) ,tvrzené krycí sklo (IP65), optická část je dále tvořena hliníkovým reflektory (symetrické). LED svítidlo pro osvětlení vysokých průmyslových hal, vyrobní a skladovací haly. Ledkové svítidlo OKTA je alternativou k 250W s příkonem pouhých 90W a 400W s příkonem pouhých 180W závěsným výbojkovým svítidlům, zejména do prostor kde je náročná či nákladná výměna světelný zdrojů. Volitelně je možno svítidlo vybavit ochranou folií - poté svítidlo dosahuje odolnosti proti nárazu IK08.
 
Zdarma Vám zpracujeme projekt pro osvětlení průmyslových prostor jako jsou skladovací centra, výrobní haly a jiné průmyslové prostory s vysokými stropy. Dále nabízíme výpočet návratnosti investice při výměně starých výbojkových svítidel za nová LED svítidla.
Celkem 10 položek